sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Nasıl Çalışırız?

SARIYER MEDYA / Nasıl Çalışır?

Bizler “Biri olmadan diğer taraf eksik kalır” düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bu nedenle de sadece kendi sektörümüzdeki değil, tüm sektörlerdeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek hızlı değişen dünyaya ayak uyduruyor ve çalıştığımız markaları da bu hıza adapte ediyoruz.

Dinler

Her sektör ve her firma farklı bir dünyadır. Her dünya gibi sektörler de kendilerine has bir ekosistemi oluştururlar. İşte sizlerle yeni bir yola çıkacağımız zaman öncelikle bu dünyaları keşfediyoruz. Sizleri dinliyor, gözlüyor ve ayak uydurarak öne çıkmanızı sağlayacak detayları yakalıyoruz.

Araştırır

Gerekli kritikleri öğrendikten sonra sektör ve markanız için nelerin yapılabileceğini araştırırız. Tüm yapılabilecekleri fikir havuzumuza atar ve olabildiğince farklı düşünceyi bir araya toplayarak geniş bir bakış açısı kazanmaya çalışırız.

Düşünür

Ortaya koyduğumuz tüm fikirleri ve araştırmaları masaya yatırır ve markanız için hangilerinin uygun olacağına karar veririz. Marka için stratejiler geliştirir ve alternatif çözümler ortaya çıkarırız. Bizler her markaya aynı çözümü uygulamak yerine, marka için yeni bir çözüm stratejisi oluştururuz.

Planlar

Yapılan araştırmalar ve uzun soluklu strateji oluşturma aşamalarından sonra seçtiğimiz hizmet ve çözüm yollarını bir plan ve takvim içine oturturuz. Yapılacak her hamlenin zamanlamasını ve içeriklerini planlar, alınan kararların ve yapılacakların nasıl tepkiler vereceğini gözlemleriz.

Kontrol Eder

Onay sürecine geçmeden önce işlerimizin yargıcı oluruz. En acımasız eleştirmenler olarak detaylıca yatığımız işlerimizi inceler; birer kullanıcı olarak deneyimlerimizi, beklentilerimizi ve isteklerimizi yaptığımız her işte ne derece karşılayabilmişiz bakarız.

Uygular

Son basamağımızda eksiksiz ve hatasız teslim için her şey hazırdır. En küçük işler için dahi tüm gerekli araştırmalar, değerlendirmeler ve onaylardan sonra işler uygulanır. SarıyerMedya imzalı, dumanı üstünde yepyeni bir iş daha teslim edilmek için fikir fabrikamızdan çıkar.

Bizi Paylaşın!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.