sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Neler Yapıyoruz?

Arama Ağı Reklamcılığı

İnternette gezinen kullanıcılarını “arama motorlarında” ürün ya da hizmetlerinizle ilgili kelimeleri aradığında sonuç sayfasında yer alan internet reklam alanlarıdır. İşletmenizin satışlarını ve marka bilinirliğini arttırır.arama ağı reklamları

Görüntülü Reklamlar

Display Banner Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz reklam türüdür. Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz ağ 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşur.


görüntülü reklamlar

YouTube Reklamları

Youtube video reklamlarınızı yayınlayarak , işinizi büyütebilir , yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Web sitenize ya da videonuza daha fazla kullanıcı kazandırmanıza ve marka bilinirliğinizi arttırmanıza büyük katkı sağlayan video reklamlar ile doğru müşterilere doğru zamanda ulaşın.youtube reklamları

Mobil Reklamlar

Mobil reklamlar, cep telefonları ve tabletler gibi herhangi bir mobil cihazda görüntülenen internet sitelerinde ve uygulamalarda gösterilen reklam türüdür.

Alışveriş Reklamları

Bir online satış yapan web siteniz varsa, ürünlerinizi tanıtmak, web sitenize veya e-mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz.


alışveriş reklamları

Facebook & Instagram Reklamları

Facebook ve Instagram reklamları ile hedef kitlenizle etkileşim kurun, bilinirliğinizi arttırın ve satışlarınızı katlayın!Verimlilik, Ölçeklendirilebilirlik ve Karlılık

Dünyada her ay 1,8 milyardan fazla insan Facebook’u, 700 milyondan fazla insan Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. Dijital pazarlama verimliliğini yükseltmek ve potansiyel müşterilerinizle hızla etkileşime geçmek için Facebook ve Instagram önemli bir pazarlama aracı haline gelmektedir.


Twitter Reklamları

140 karakterle markanızın bilinirliğini, etkileşimini ve satışlarını arttırın. Aylık 328 milyon aktif kullanıcıya sahip Twitter, potansiyel müşterinize doğrudan erişim imkanı sunar.


twitter reklamları

Tiktok Reklamcılığı

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan TikTok, potansiyel müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurmanızı sağlar.

Tamamen görsele dayalı olan TikTok’ da kullanıcılar 15 saniyede çeşitli filtrelerle birlikte eşi benzeri görülmemiş videolar yaratabiliyorlar. Özellikle Y ve Z kuşağından Alfa kuşağına kadar, bahsettiğimiz bu üç jenerasyonunda sıkça kullandığı bir uygulama haline geldi. TikTok kullanıcılarının %60’ı 30 yaşının altında kullanıcılardan oluşuyor. Bu %60’ın içinde %41 lik kesim ise 16 ve 24 yaş arasında ki gençlerden oluşmaktadır.

Yani kısaca TikTok’un şuan ki kullanıcıları çoğunlukla sosyal aktiviteleri seven gençlerden oluşmaktadır. Eğer sizinde hedef kitleniz gençleri kapsıyorsa TikTok Reklamları markanızın tanınırlığı açısından çok büyük avantaj olacaktır.Bizi Paylaşın!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.