sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Web Tasarım

Website Tasarımı

Sosyal medya kadar bir işletme için web sitesi sahibi olmak da oldukça önemli. E-ticaret gibi kavramların yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerinin iş dünyasındaki önemi daha da arttı. Bu bağlamda web sitesi sahibi olmak isteyen işletmeler için de web tasarımı gibi yeni nesil hizmetler ortaya çıktı. Basitçe üzerinden geçmek gerekirse web tasarımı; kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış ve ziyaretçisiyle anlamlı bir şekilde etkileşime geçebilecek web sitelerinin hazırlanma süreci olarak tanımlanabilir.

Responsive site olarak da adlandırılan duyarlı siteler; farklı cihazlarda, pencerelerde veya ölçeklerde genel tasarım çizgilerinden ödün vermeksizin çalışan yapılardır. Bu noktada duyarlı bir web sitesi tasarlayabilmek adına yeni nesil web tasarım teknikleri kullanılır. Kullanıcı deneyimi ve arayüzü tasarımı gibi modern başlıkları da içeren bu teknikler sitenin; işletmenin vaat ettiği değerler ile paralel bir şekilde tasarlanmasına yardımcı olur. Kapsayıcı ve etkili bir web dizayn hizmetinin içermesi gereken detaylar ise şu başlıklar dahilinde sıralanabilir.

  1. Video içerikli,
  2. Form doldurma,
  3. Uygulama indirme,
  4. Web sitesine trafik çekme şeklinde kurgulanır.
WEB TASARIM

Dijital dünyada yansıtacağı etkiyi yılların tecrübesi ve günümüz modernliğinde tasarlıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Tek bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog v.b çalışmalarınızı yapmak için sabırsızlanıyoruz.

WEB YAZILIM

Yeniliklere anında adapte olan yazılım ekibiyle size özgü çözümler ve teknik destek sağlıyoruz.

SEO

Arama motoru değerlendirmenizi yapıyor ve eksiklerinizin giderilmesini, rakiplerinize göre başarı oranınızın artırılmasını sağlıyoruz

WEB TASARIM VE WEB YAZILIM

Web Tasarım alanında öncü ajanslarından olan Kc Ajans, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.
Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan KC Ajans, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; KC Ajans olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Paylaşın!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.