sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Woki yeni markalarını tanıttı

Woki Bünyesine dahil ettiği yeni iki markasını tanıttı

WOKİ POİNT

woki point

Temelleri ilk olarak 2000 yılında istanbul Sarıyer’de atılan WokiPoint bu tarihten itibaren Sarıyer ‘de hizmet vermeye devam etmektedir. Kahvaltıdan Atıştırmalıklara, Dürümden Hamburgere, Pizzadan Makarnaya, Etten Balıga, Salatadan Tatlıya zengin menüsü ile tüm misafirlerinin beğenisini kazanmıştır.

Woki zamanla gelişen teknoloji ve internet alışverişine yönelişin artması ile 2021 yılında WokiPoint markasının yanına WokiLand ve WokiMall markalarını da ekleyerek e-ticaret dünyasına giriş yapmıştır. WokiPoint ile gelen misafirlerine hizmet veren markamız, WokiLand ve WokiMall markaları ile bu seferde verdiği hizmeti misafirlerinin evine, ofisine taşımayı ve her müşteriye ulaşmayı, müşterinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı ilke edinmiştir. WokiLand ve WokiMall markalarımız ile ‘’Kaliteli Alışveriş = Mutlu Müşteri’’ denklemini kurarak sizi mutlu etmeyi hedeflerken, Woki Ailesi olarak bizde onur ve mutluluk duymaktayız. Aksesuardan çantaya, iç giyimden tekstile, oyuncaktan mutfak gereçlerine, kahveden ev dekoruna kadar çeşitliliğimizi arttırarak her ihtiyacınızı temin edebileceğiniz, her türlü kaliteli ürüne bir tıkla ulaşabileceğiniz Dijital Pazar yeri olmak için çalışmaktayız. ‘’Ben bir müşteri olsaydım WokiLand ve WokiMall dan alışveriş yapar mıydım?’’ sorusunu ilk önce kendimize sorarak kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü markamız ile buluşturmamaktayız.

22 yıllık hizmet tecrübemize güvenerek başladığımız bu yolda beraber yürüyeceğimizi, sizin destek ve görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu bilmekteyiz. Şirketimiz, sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir.

WokiLand bir WokiPoint kuruluşudur. Markamızda ki Woki, İngilizce World Kitchen sözcüklerinin kısaltılması ile ortaya çıkmıştır. Woki zamanla gelişen teknoloji ve internet alışverişine yönelişin artması ile 2021 yılında WokiPoint markasının yanına WokiLand markasını da ekleyerek e-ticaret dünyasına giriş yapmıştır. WokiPoint ile gelen misafirlerine hizmet veren markamız, Woki Land markası ile bu seferde verdiği hizmeti misafirlerinin evine, ofisine taşımayı ve her müşteriye ulaşmayı, müşterinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Woki Land markamız ile “Kaliteli Alışveriş = Mutlu Müşteri” denklemini kurarak sizi mutlu etmeyi hedeflerken, Woki Ailesi olarak bizde onur ve mutluluk duymaktayız.

Aksesuardan çantaya, iç giyimden tekstile, oyuncaktan mutfak gereçlerine, kahveden ev dekoruna kadar çeşitliliğimizi arttırarak her ihtiyacınızı temin edebileceğiniz, her türlü kaliteli ürüne bir tıkla ulaşabileceğiniz Dijital Pazar yeri olmak için çalışmaktayız. “Ben bir müşteri olsaydım WokiLand tan alışveriş yapar mıydım?” sorusunu ilk önce kendimize sorarak kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü markamız ile buluşturmamaktayız. 23 yılık hizmet tecrübemize güvenerek başladığımız bu yolda beraber yürüyeceğimizi, sizin destek ve görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu bilmekteyiz. Şirketimiz, sağlam teknolojik altyapısı ile sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir. Son olarak sizlere şunu diyoruz… WokiLand Alışverişe Değer..

2021 Yılında Online satış hayatına başlayan WokiMall Yüzlerce Marka, Binlerce ürünün %90’nını doğrudan kendi deposundan göndermektedir. Satmış olduğu ürünlerin hepsinde kendi yetkili satıcı bayiliği bulunmaktadır. Bundandır ki  korsan , Sahte ürün gibi endişe ve korkuları ortadan kaldırmaktadır. Sadece fiyat olarak değil satış ve sonrasındaki hizmetler konusunda müşteri memnuniyetini kendimiz için ilke edindiğimizi bilmenizi isteriz.

Alışverişin başında ürün ile ilgili bilgiler, kargolama süreci, ürünün teslim almadan önceki işlemleri, kargoda geçen süre, teslim aldıktan sonraki işlemler gibi alacağınız ürün küçük bir maddi değere sahip olsa dahi biz bu sürecin tamamında varız. Bu süreçte yaşayacağınız bir problem olursa çözümü konusunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sizin aldığınız bir ürünü, size gönderirken bu ürünü kendimiz almış gibi gereken hassasiyeti göstererek gönderiyoruz. Ekstra olarak paketlenmesi gerekiyorsa paketliyor veya koruyucu önlemler alıyoruz. Bu konuda sizden beklentimiz sadece ürünü teslim almadan önce ambalajında yırtılma, delinme, ezilme vs. gibi durumlarda ürünü kargo görevlisinden teslim almamanız veya tutanak karşılığında almanızdır. Kargodan oluşan hasarı belgeleyebilmemiz için bu tutanak şarttır. Satıcı ve alıcı her iki tarafta sipariş sürecinde gereken hassasiyeti göstermesi durumunda, sorun olmadan bir alışveriş olacağı düşüncesindeyiz.

Herhangi bir sorun, ve iletişim kurmanızı gerektiren bir durum olursa sitemizde bulunan telefondan bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki zaman dilimlerinde GSM hattımıza whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.