sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Woki Grubu Kimdir ? İşte Detaylar !

Hakımızda

İstanbul Boğazının Karadeniz’le buluştuğu Sarıyer Merkez de, yeşilin ve mavinin birbirini kucakladığı, boğazdan geçen gemilere martıların eşlik ettiği yerde, sadece deniz manzaralı değil adeta deniz üzerinde, boğazın bu en güzel noktasında siz değerli misafirlerini ağırlıyor Woki Point.

2000 yılında hizmet vermeye başlayan işletmemiz, 2020 yılına kadar siz değerli misafirlerini ağırlamıştır. 20 yıl boyunca sizlere hizmet etmekten aldığımız güç ile hem dekorumuzu, hem menümüzü, hem de adımızı yenileyerek 2020 yılı itibari ile Woki Point markamızı oluşturduk. Her mevsim ayrı bir duyguyu tadacağınız bu ortamda hem kapalı, hem de açık alanları ile aynı anda 300 kişiye hizmet verilebilen Woki Point, güzel lezzetleri hijyen ve kaliteden taviz vermeden sizlere sunmayı ilke edinmiştir. Markamızda ki Woki nin açılımı World Kitchen ( Dünya Mutfağı ) sözcüklerinin kısaltılması ile ortaya çıkmıştır. Hamburgerden Makarnaya, Salatadan Pizzaya, Atıştırmalıktan Dürüme, Tatlıdan Et yemeklerine ve Steak Izgara çeşitlerine kadar dünya mutfağından lezzetleri sizlere sunmakla beraber, yöresel ürünlerden oluşan Serpme Kahvaltıdan, bir Boğaz klasiği olan Balık çeşitlerine kadar geniş bir yemek menüsü ile hizmet vermekteyiz. Alkolsüz Kokteyllerden kahve çeşitlerine, Taze meyve sularından milkshakelere kadar zengin içecek menümüz ile de her yaştan yerli ve yabancı misafirlerimize yazın serinliği kışın sıcaklığı sunmaktayız. Toplantı, Davet, İftar, Doğum Günü gibi özel günlerinizde isterseniz kahvaltı, dilerseniz yemek organizasyonlarınızı da gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz Woki Point’te yerinizi şimdiden ayırtmanızı öneririz.

Woki zamanla gelişen teknoloji ve internet alışverişine yönelişin artması ile 2021 yılında WokiPoint markasının yanına WokiLand ve WokiMall markalarını da ekleyerek e-ticaret dünyasına giriş yapmıştır. WokiPoint ile gelen misafirlerine hizmet veren markamız, WokiLand ve WokiMall markaları ile bu seferde verdiği hizmeti misafirlerinin evine, ofisine taşımayı ve her müşteriye ulaşmayı, müşterinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı ilke edinmiştir. WokiLand ve WokiMall markalarımız ile ‘’Kaliteli Alışveriş = Mutlu Müşteri’’ denklemini kurarak sizi mutlu etmeyi hedeflerken, Woki Ailesi olarak bizde onur ve mutluluk duymaktayız. Aksesuardan çantaya, iç giyimden tekstile, oyuncaktan mutfak gereçlerine, kahveden ev dekoruna kadar çeşitliliğimizi arttırarak her ihtiyacınızı temin edebileceğiniz, her türlü kaliteli ürüne bir tıkla ulaşabileceğiniz Dijital Pazar yeri olmak için çalışmaktayız. ‘’Ben bir müşteri olsaydım WokiLand ve WokiMall dan alışveriş yapar mıydım?’’ sorusunu ilk önce kendimize sorarak kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü markamız ile buluşturmamaktayız.

22 yıllık hizmet tecrübemize güvenerek başladığımız bu yolda beraber yürüyeceğimizi, sizin destek ve görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu bilmekteyiz. Şirketimiz, sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir.

Ve son olarak sizlerden şu cümleleri duymak için çalışıyoruz…

Woki Point Yemeye Değer… WokiMall & WokiLand Alışverişe Değer…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.