sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Sarıyer Yeni Mahalle’de kadın ceset bulundu!

Sarıyer’de sabah saatlerinde sahilde yürüyen vatandaşlar denizde hareketsiz bir kadın bedeni gördü. Polis ve sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, cenazenin genç bir kadına ait olduğu ve boğularak öldüğü düşünülüyor.

Olay, saat 09.00 sıralarında Sarıyer Yeni Mahalle’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde sahilde yürüyen vatandaşlar denizde hareketsiz duran bir kadın bedeni gördü. Bunun üzerine vatandaşlar polis, sahil güvenlik ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sahil güvenlik ekipleri kadının cansız bedenini karaya çıkarttı. Yapılan incelemeler sonucunda 30’lu yaşlarda olduğu tahmin edilen kadının boğularak öldüğü düşünülüyor.

Kimliği ve ölüm sebebi araştırılıyor

Öte yandan, olay yeri inceleme ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından kadının cansız bedeni kimlik tespitinin yapılabilmesi için Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesine morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi Amirliği ekipleri, kadının kimliğini tespit etmek ve ölüm nedenini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Sarıyer’de denizde ölü bulunan genç kadınla ilgili ayrıntılar belli oldu

Sarıyer’de sabah saatlerinde denizde cesedi bulunan kadının 27 yaşındaki Kübra Diri olduğu ve babasının hakkında kayıp ihbarında bulunduğu ortaya çıktı.

BABASI KAYIP İHBARINDA BULUNMUŞ

Olayla ilgili inceleme başlatan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi Amirliği ekipleri, genç kadının 27 yaşındaki Kübra Diri olduğunu tespit etti. Ayrıca babası İbrahim Diri’nin kızı hakkında kayıp ihbarında bulunduğu ortaya çıktı. Öte yandan genç kadın hakkında daha önceden de kayıp ihbarında bulunulduğu öğrenildi.

#sarıyermedya #sarıyer #sarıyeranlık #sarıyerhaber #sarıyersondakika #sarıyerinsesi #sarıyerhaber #sarıyergazete #sarıyerinsesi #sariyeringözcüsü #sarıyerinsözcüsü #sarıyersporkulübü #sarıyerduysun #sarıyerbilgi #sarıyerbilsin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.