sᗩᖇIYEᖇ ᗰEᗪYᗩ

ᗩᒍᗩᑎS & ᖇEKᒪᗩᗰ

Sarıyer’de başkanlığa Selçuk Kavaloğlu seçildi

Spor gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Selçuk Kavaloğlu izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi! Selçuk Kavaloğlu kimdir?

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Sarıyer Spor Kulübü’nde yapılan olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkanlığa Selçuk Kavaloğlu seçildi.
Sarıyer Spor Kulübü Tesisleri’nde yapılan kongreye tek aday olarak giren Kavaloğlu, lacivert-beyazlıların yeni başkanı oldu. Başkan Selçuk Kavaloğlu’nun yönetim kurulu listesi ise şu isimlerden oluştu:
“Derya Gülgeç, İsmail Geçim, Salim Kain, Av. Emre Talat, Oğuzkan Yüksel, Mustafa Salepçioğlu, Hakan Dede, H. Murat Demirkıran, Çağrı Meker, Can Ünsalan, Alihan Genç, Sinan Yüksel, Mehmet Mescier, Aydın Yılmaz.”

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Selçuk Kavaloğlu hakkında araştırmalar yapılıyor. Selçuk Kavaloğlu kimdir? Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi!

SELÇUK KAVALOĞLU KİMDİR?

1963 yılında Sarıyer’de doğan Selçuk Kavaloğlu, İlk ve ortaokulu Sarıyer’de, Liseyi Kabataş Erkek lisesinde okudu. Daha önce Büyük Birlik Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı yaptı.

Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer Spor Kulübü Yöneticiliği yaptı. Sarıyerliler Derneği, Sarıyer 1940 Profesyonel Futbolcular Derneği üyesidir. Sarıyerli esnaf, girişimci, işadamı olan Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer’in köklü ailelerinden olan Kavaloğlu ailesinin ortanca oğludur.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.